Moja Polska.
strona główna · działy · tagi · o autorze · szukaj · Polacy.eu.org  
 

Linki, cytaty, nowiny2011.04.13 21:10 21:22

Judeopolonia.

(poleca )

Maciej Giertych "Nie przemogą ! - Antykościół, antypolonizm, masoneria" - Wrocław - NORTOM 1997.

 
Postanowiłem zamieścić cały tekst, ponieważ takie artykuły szybko znikają z internetu (sieci) w niewyjaśnionych okolicznościach.
 
Judeopolonia

Jerzy Robert Nowak (Słowo - Dziennik Katolicki 24-26.III.95) pisze o planach utworzenia na ziemiach polskich państwa polsko-żydowskiego w latach poprzedzających I wojnę światową. Informacja pochodzi z książki pt. „Pamiętnik I Zjazdu zjednoczenia Polaków wyznania mojżeszowego wszystkich ziem polskich". Warszawa 1919 r. Pomysł wyszedł od publicysty rosyjsko-źydowskiego z Odessy Włodzimierza Żabotyńskiego, który proponował by Rosja uznała na terenie Królestwa równoprawność dwóch narodów polskiego i żydowskiego. On pierwszy użył terminu Judeo-Polonia. Z kolei w 1914 w Niemczech z projektem Judeo-Polonii wystąpił Niemiecki Komitet Wyzwolenia Żydów Rosyjskich (Deutschen Komittee zur Befreiung der russischen Juden). Pisał o tym Piotr Wróbel (Więź VII-VIII.1986). Komitet przestrzegał przed wskrzeszaniem państwa polskiego, natomiast sugerował Niemcom powołanie na terenie ziem zaboru rosyjskiego państwa buforowego, w którym żyłoby 6 mln Żydów, 1,8 mln Niemców, 8 mln Polaków, 5-6 mln Ukraińców, 4 mln Białorusinów, 3,5 mln Litwinów i Łotyszów, z Hohenzollernem jako królem, niemieckim korpusem oficerskim, niemieckim językiem jako panującym (żydowski żargon to przecież zepsuta niemczyzna), niemiecką kulturą. Stolicą miał być Lublin, bo tam rezydowal żydowski waad (sejm) w czasach polski szlacheckiej. Tyle informacji od J.R.Nowaka. Plany te miały swój dalszy ciąg. Plany te to oczywiście zabójstwo Polski. Polacy w zaborach pruskim i austriackim zostaliby odizolowani i narażeni na germanizację, a w Judeo-Polonii rządziliby niemieccy Żydzi. Nie wiadomo jak by się dzieje potoczyły gdyby Niemcy wojnę wygrały, Królestwo okroiły by na swoją korzyść (tzw. pas graniczny), a ze zdobytych na Rosji ziem zrobili co im sugerował ów Komitet. Dla kogo stworzona przez Niemców Rada Regencyjna zagrzewała tron Polski nie wiemy. Gubernator Beseler tworzył - Polnische Wehrmacht z niemieckim korpusem oficerskim i polskim mięsem armatnim. Skoro Niemcy wojnę przegrali. Żydzi zachodni zapewnili Żydom w Polsce opiekę międzynarodową poprzez narzucone nam traktaty mniejszościowe. Anglia i USA obawiali się imigracji żydowskiej z Polski, pragnęli więc zapewnić im w Polsce takie warunki, żeby nie chcieli emigrować. W czasach międzywojennych w Polsce osiedliło się nielegalnie ok. 600 tys. Żydów uciekinierów z ZSRR. Po 1926 r. na polecenie Piłsudskiego otrzymali obywatelstwo polskie. W 1938 przyjęliśmy też 15 tys. Żydów z hitlerowskich Niemiec. Pisze o tym Stefan Nowicki, w latach trzydziestych pełnomocnik rządu do spraw osiedlania Żydów w Polsce, w swojej książce pt. „Wielkie Nieporozumienie" (1970, Sydney, nakładem autora, str. 62). Żaden kraj na świecie nie miał tak licznej ludności żydowskiej.

W czasie II wojny światowej początkowo Niemcy planowali zwieźć Żydów z całej Europy do Polski i tutaj stworzyć im własne państwo. Plan ten był realizowany gdzieś do drugiej połowy roku 1941. Terenem żydowskiego osiedlenia miała być Lubelszczyzna. Na pewno plan wysiedlania Żydów z Francji, Holandii, Niemiec itd. nie był dla nich miły, ale obiecywano im własne państwo na wschodzie. Sami Niemcy nie byli w owym czasie jeszcze wystarczająco zbandyciali by rozpatrywać plan totalnej zagłady. To przyszło później. Gdy ginął św. Maksymilian (w sierpniu 1941 r. ) do Oświęcimia nie zwożono jeszcze Żydów. Zwożono ich do Generalnej Guberni, do gett i do miasteczek Lubelszczyzny. Wiedział o tym przebywający wówczas w Anglii W.Żabotyński i pisał z nadzieją o sytuacji powojennej gdy na bazie wielkich mas żydowskich w Polsce może nastąpić terytorialne rozwiązanie kwestii żydowskiej. (V Jabotinsky „The Jewish War Front", Londyn 1940, George Allen Unwin). Wiedzieli też Anglicy. Drukowane też były mapy tego planowanego przez Niemców państwa żydowskiego. Mapy te znaleźć można w następujących książkach: Jon Evans „The Nazi New Order in Poland", London 1941, V.Gollancz Ltd. - mapa ukazuje „Jewish Reservation"; Bernard Newman „The New Europe", Londyn 1942 R.Hale Ltd. - mapa ukazuje „Jewish Rcserve"; Gerald Reitlinger „The Finał Solution" London 1953, Valentine, Mitchell - mapa ukazuje „Lublinland Jewish Reserve"; Martin Gilbert „The European Powers 1900-45", London 1969 Weidenfeid and Nicolson - mapa ukazuje „Lublinland -proposed Jewish Autonomous Area". Jest też wydawnictwo włoskie bez daty (po 1953) pt. „La Chiesa Eroica di Polonia" ze wstępem abp Gawliny (zmarł 1964), w którym jest mapa okupowanej Polski, a na niej „Lublinensis - Riserva ebraica".

Gubernator Frank narzeka w swoim pamiętniku, że nie może dać rady z osiedlaniem tak wielkiej liczby Żydów. Judenraty współpracują z Niemcami uważając siebie za przyszłą policję państwa żydowskiego. Gdy okazało się, że Niemcy przystąpili do ostatecznego rozwiązania poprzez holocaust, działacze Judenratów masowo popełniają samobójstwa. Informacje te szczegółowo opisał mój ojciec Jędrzej Giertych w rozprawie „Niedoszłe państwo żydowskie na Lubelszczyźnie", Komunikaty Tow. im. R. Dmowskiego, Londyn 1980, tom II, str.25-99. Plany niemiecko-żydowskie budowania państwa żydowskiego na ziemiach polskich dziwnie przemilczane są dzisiaj w historiografii pierwszej i drugiej wojny światowej. Ilu Polaków zdaje sobie sprawę jak wielkiego niebezpieczeństwa uniknęliśmy ? Żydzi żałują jednak, że nie udało im się zrealizować marzeń o Judeopolonii. Może dlatego tak nas stale szkalują, żeby pod zarzutem polsko-niemieckiej kolaboracji antyżydowskiej ukryć swoją antypolską kolaborację z Niemcami.

Państwo żydowskie na Lubelszczyźnie

Okazuje się, że o planach zbudowania państwa żydowskiego na Lubelszczyźnie, o czym pisałem w poprzednim numerze Opoki w Kraju nauka żydowska wie od dawna. Anglojęzyczna „Encyclopedia Judaica" wydana w Izraelu w roku 1971 zawiera następujące informacje pod różnymi hasłami:

Pod hasłem „Holocaust" jest podrozdział pt. Nazistowskie pomysły o terytorialnym „rozwiązaniu kwestii żydowskiej". Jest tam mowa o Madagaskarze oraz o koncentrowaniu Żydów w rezerwacie Lublin i Nisko (t. 8, str. 854). W Nisku miała być stolica Lublinlandu.

Pod hasłem „Lublin" jest mowa o tym, że „przez pewien czas Naziści mieli zamiar zamienić region lubelski w rezerwat dla Żydów, aby tam skoncentrować Żydów z Niemiec, z okupowanej części Polski i innych krain inkorporowanych do Rzeszy. Pod koniec 1939 ok. 5000 uchodźców dotarło do Lublina, a w lutym 1940 r. 1300 ze Szczecina (...) W kwietniu 1940 plan stworzenia rezerwatu żydowskiego w Lublinie oficjalnie odrzucono". Eksterminacja i wywózka Żydów z Lublina rozpoczęła się jednak dopiero w marcu 1942 r. (t.ll str, 544-546).

Pod hasłem „Polska" napisane jest, że „więcej jak 50 gmin żydowskich było deportowanych w całości lub częściowo do dystryktu lubelskiego między jesienią 1939 a majem 1940 r. ". Zdolnych do pracy brano do obozów pracy a „kobiety, dzieci i starców deportowano zamkniętymi wagonami towarowymi do Lublina i Kielc" (str. 754-755). Dalej w podrozdziale „Lublin District" napisane jest: „Początkowo wschodnia część dystryktu Lublin uważana była za „Rezerwat żydowski" i systematycznie deportowano tam Żydów z części Polski inkorporowanej do Rzeszy, z samej Rzeszy, z protektoratu Czech i Moraw i z Austrii. Józefów, Izbica Lubelska, Krasnystaw i Zamość to niektóre z miast, które stanowiły punkty koncentracji dla tych deportantów. Lokalną ludność wysiedlano, by zrobić miejsce dla nowych przybyszów. Nawet po zaniechaniu tego planu "Rezerwatu żydowskiego" , dziesiątki tysięcy Żydów z Niemiec, Czechosłowacji i Austrii nadal napływała do dystryktu (...). Ideologowie nazizmu uważali Lublin za rezerwuar "Światowego Żydostwa" i przypuszczalnie utrzymywali tajne kontakty ze społecznościami wszędzie ." (str. 764-765).

Ciekawe czemu polskich historyków ten temat tak mało interesuje ?

za:
+www.kki.pl 

 
5305 odsłon  średnio 5 (6 głosów)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować   
Tagi: Polska, Żydzi, Judeopolonia..
Re: Judeopolonia. 
Zenon Jaszczuk, 2011.04.14 o 00:22
Paweł Tonderski.
Polecam wszystkim panstwu przeczytac dodatkowo Judeopolonia pana Leszka Szcześniaka. Moje kilka zdań na ten temat. Zapraszam - +jazon.polacy.eu.org
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Judeopolonia. 
w.red, 2011.04.14 o 06:19
Nie będę oryginalny, ale wydaje się że nie od rzeczy byłoby jak najszersze zarchiwizowanie tych i podobnych materiałów w wersji elektronicznej. Tak by zawsze była możliwość ich odtworzenia i skopiowania w dowolnym miejscu. Bo sieć ma to do siebie że zamieszczone w niej materiały dziś są, a jutro może ich nie być.
Sama zaś materia poruszanych w nich spraw budzi uzasadnione obawy, że wreszcie ktoś kiedyś zechce skutecznie "pozacierać ślady". I większość z nich trzeba by zbierać od początku. Co i tak spowoduje że duża część z nich będzie nie do odtworzenia.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Judeopolonia. 
Zenon Jaszczuk, 2011.04.14 o 14:22
W.red.
No pytalem swego czasu, chyba Spiritka. Powiedzal aby nagrac na plytki. Sorki cos klawiatura szwankuje. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Judeopolonia. 
J.Ruszkiewicz - SpiritoLibero, 2011.04.14 o 14:52
Dobrze pamiętasz. Na płytki.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Judeopolonia. 
Zenon Jaszczuk, 2011.04.14 o 17:45
Jarek
Tylko chyba zaczniemy nagrywać jak juz skasują :-)))Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Judeopolonia.   
MatkaPolka, 2011.04.17 o 04:28
Żydowskie PODMIANKI.

+stopsyjonizmowi.wordpress.com

Żydostwo to system kompletnego fałszu i zakłamania (dwie amerykanki – strona come and hear). Samo słowo Żyd to oksymoron – figura stylistyczna zawierająca w sobie i niosąca wzajemna sprzeczność np. biały murzyn, olbrzymi karzeł)

Żydzi to bardzo stara GILDA ZŁODZIEJSKA, skodyfikowana jeszcze przez Talmud, a potem przez Mojżesza Majmonidesa, z wypracowanymi przez lata i wieki metodami oszustwa, kłamstwa, kradzieży, rozboju i morderstwa.

Powyższy artykuł to rzecz o żydowskich PODMIANKACH.

Żyd nie jest rasą. Czy biały rabin, czarny rabin , biały Żyd z Polski czarny zyd z Etiopii itd.
Czy to ta sama rasa ?

BARACK OBAMA obecny prezydent USA - sterowany przez Rahm Emanuela – ŻYDA z podwójnym obywatelstwem USA i Izraela. Rahm Emanuel o przezwisku Rambo jest proizraelskim, ortodoksyjnym żydem, wyedukowanym w talmudycznej jesziwie, który ochotniczo służył w armii izraelskiej.

Ojciec Rahma Benjamin Emanuel był członkiem terrorystycznej grupy Irgun. Rahm Emanuel jest synem terrorysty, powiązanego z zamachem na księcia Bernadotte, szwedzkiego dyplomaty, który przebywał z misją pokojową w Palestynie z ramienia ONZ-tu.
Michelle Obama z domu Robinson ,żona prezydenta USA Baraka Obamy, to bardzo bliska kuzynka czarnego rabina z Chicago Caprersa Funney. Matka rabina Funnye , Verdelle Robinson Funnye i dziadek Michelle Obamy , Fresier Robinson to rodzeństwo siostra I brat. Kto nie wierzy niech poczyta żydowskie pisemko internetowe
Michelle Obama Has a Rabbi in Her Family
+www.forward.com
+www.forward.com

Judaizm to także oksymoron - to żadna religia, to sprzeczność sama w sobie.
Żydostwo i judaizm to nie religia .?
Sama religia Żydów zawiera wewnętrzną sprzeczność – Talmud to prymitywna pogańska religia , obrzezania kamiennym nożem, skakanie do księżyca, itd.
Bóg żydowski to taki rabin, który siedzi w niebie i czyta Talmud; ale sam bóg może się mylić, jeśli tak powiedzą ziemscy rabini.
Co ma wspólnego Talmud z Dekalogiem Mojżesza, lub prorokami biblijnymi – NIC, ZERO, NILL, NADA
Żydostwo to uzurpacja do wszystkiego, to system kompletnego fałszu,
Talmud to swoisty Kodeks Przestępczy.

Żydzi to również NIE –Semici – to Hunowie, to mieszanka rasowa Hunów, czyli Mongołów, Słowian i Turków.
Jeśli mówić o etniczności i pochodzeniu to ojczyzną Żydów jest Mongolia.

Patrzą bezczelnie prosto w oczy hipnotyzują i oszukują Z biegiem czasu przyjmuje to formy coraz bardziej wyrafinowane. Żydostwo to konwencja mentalna, mentalność przestępcza, wirtualna rzeczywistość, a więc rzeczywistość, która nie istnieje.

ŻYDOW NIE MA , nie istnieją jako rasa, nie istnieją jako religia, nie istnieją jako naród , czy grupa etniczna.
Nie są semitami , tak chętnie używana przez nich wirtualna broń antysemityzmu nie ma najmniejszego sensu.

A jednak zajmujemy się Żydami i o nich piszemy. Jest tak dlatego, że Żydzi to jedna wielka PODMIANKA i zła definicja narzucona przez Żydów. To Żydzi twierdzą , że są rasą , religią narodem , semitami. Żyd to definicja żydowska narzucona gojom, jako prawdziwa, a prawdziwą definicją nie jest.

Musimy się tym zajmować, bo musimy się bronić przed złodziejstwem, ubezwłasnowolnieniem, kłamstwem, oszustwem, rozbojem, odbieraniem wolności i własności. I dlatego posługujemy się żydowską definicją Żyda, bo własnej precyzyjnej definicji nie mamy. Owszem mamy definicje obszerne i opisowe, jako literature krytyczna wobec zjawiska zwanego żydostwem.

Żyd staje się wtedy Żydem, jeśli należy do organizacji żydowskiej kierowanej przez tak zwanych rabinów, przywódców religijnych, a tak naprawdę hersztów gangsterskich i ideologów, a zarazem policji wewnętrznej tej przestępczej mafii. Żydostwo to system totalitarny przywilejów i strachu. Tak dobrze to ilustruje słowa Żyda Lenina , * Jesteś z nami lub przeciwko nam*.

Z żydostwem jest bardzo trudno walczyć, bo to mieszanina prawdy i kłamstwa i narzucanej interpretacji.

Tzw. Żydzi opanowali media i kształtują opinie publiczną i narzucają swoje interpretacje i definicje.
Ta Gilda Złodziejska opanowała z biegiem czasu główne pozycje społeczne – bankowość i finanse, media i propagandę , rządy i instytucje życia publicznego.

Kiedyś było inaczej.

Żyd był izolowany od zdrowej tkanki społecznej ( w istocie sam zamykał się w obozach warownych zwanych gettami). Z biegiem czasu, w skomplikowanym procesie historycznym, poprzez kolejne wojny, rewolucje i reformy, poprzez eksterminacje i eliminacje byłych właścicieli ukradli i przywłaszczyli sobie cały dorobek Cywilizacji Chrześcijańskiej i więcej.

Religia holokaustu to ważna żydowska Podmianka.
Głównymi sprawcami holokaustu byli sami Żydzi; Poczynając od Chaima Weizmana , rzeczywistego organizatora holokaustu, późniejszego prezydenta Izraela poprzez miliardera Sorosa, kolaboranta nazistów, który konfiskował mienie żydowski dla Niemców, a ostatnio otrzymał nagrodę Globalista Roku w Kanadzie, Szymona Wiesentala współpracownika Gestapo przy wyłapywaniu Żydów, a późniejszego założyciela Centrum ścigania Nazistów, Adolfa Eichmana , żydowskiego mordercy Żydów, czy tez miliardera Reichmana następnego Austrowęgierskiego Żyda, który prał nazistowskie pieniądze w Maroko


Zbrodnia zdrady stanu volksdeutscha Tuska?
Czy Donald Tusk napierając na szybka ratyfikacje Traktatu popełnia zbrodnie zdrady stanu? Pytanie jest o tyle ważne, iż premier RP jest ludowym Niemcem, którego niemalże wszyscy przodkowie kolaborowali z okupantem hitlerowskim.
{Żydzi, którzy podpisali volkslistę !!!}
+raportnowaka.pl
Wyborcza "chroni" Tuska z SS...
Michnik i jego „gazecina” kpi z Polaków. Sugeruje... SS man na zdjęciu nie może być ojcem Tuska. Zgadza się... to nie ojcec, to dziadek w 1939 r. Polak nie mogł nie mógł byc SS- manem ale zgermanizowani Żydzi w SS to ówczesna norma.
+www.raportnowaka.pl

Transformacja ustrojowa – i wyprzedaż Polski. Wyciek miliardów z Polski. Kto jest właścicielem kont w zachodnich bankach ? Postulat nacjonalizacji wszystkich banków i zastąpienia jednym i tyko jednym bankiem państwowym z wieloma oddziałami w każdym zakątku Polski

Inwestorzy zagraniczni – kto za nimi stoi

Macierewicz , Kaczyński i PiS, media o.Rydzyka. Czy o. Rydzyk służy Żydom czy Krzyżakom –czy służy pacyfikacji i zagospodarowywaniu narodowego elektoratu. Czy to rzeczywiście narodowcy?
Macierewicz i Kaczyński byli założycielami KOR-u, tej najbardziej wrednej post stalinowskiej i żydowskiej formacji politycznej, która z zachodnimi trockistowskimi kahałami rozpoczęła i doprowadziła do rabunkowej wyprzedaży gospodarki Polski. Media o. Rydzyka głoszącym ewangelie i hasła narodowe, tym niemniej są za Unia Europejską, a wiec za lucyferycznymi i antychrześcijańskimi strukturami zła, popierają KOR-owski i zażydzony PiS.

wiecej na +stopsyjonizmowi.wordpress.com
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Judeopolonia. 
MatiRani, 2016.05.23 o 15:44
„Nasz czas powraca. W zasadzie czas był nasz i nigdy nie uciekał. Jak na ziemi zawsze było dobro i zło. Bo jesteśmy silniejsi i bardziej agresywni od dobra i nas pokonać nie można. Będziemy zmieniać kształt i powłokę, będziemy zmieniać tablicy i kolory, będziemy dostosować się do wszelkich warunków, ale przetrwamy i wygramy. Nasz cel jest jeden — być zwycięzcami.

Wasz los — zawsze być niewolnikami na wieki wieków. Udało się nam zaszczepić w was geny niewoli na zawsze. Damy wam jeszcze tysiące rewolucji i przebudowy, u was będzie wieczna walka o sprawiedliwość, ale nigdy ja nie dostaniecie. Będę z wami wiele mówił otwartym tekstem, nie dlatego, że jestem arogancki, ale dlatego, że nie znam strachu. Za mną gigantyczną trwała siła KPZR, KGB, MSW, ministerstwo Finansów, Doc, rząd, prokuratura i wszelkiego rodzaju Najwyższe Rady — to tylko po prostu wahacze w naszych rękach. Pod naszą zagra taczać prezydenci i wykonują przecież naszą wolę, robią to, co chcemy.
Nas nie obchodzi, ile jest posłów-rodników — choć miliony. Góra zawsze będzie nasza! Można odebrać u nas domki letniskowe, przywileje, maszyny itp., ale władze — NIGDY! Mamy głęboko w dupie opinię narodu, jest dla nas ona pustym sloganem. Bo zdanie to tworzymy sami. Niech odbywają się przynajmniej setki referendów. Najważniejsze jest to, aby nasza opinie pełnił lud. Na każde natarcie będziemy odpowiadać mocno i brutalnie.
Dla nas za szczęście – zniszczyć produkty, rośliny, środowisko, sztuka, itp. to Dla nas żądny wysiłek przynieść wam głód, sabotaż, ubóstwo, dewastacji I choroby. Nic nas nie kosztuje nic, abyście przegryźli sobie gardła. Możemy doprowadzić was do rozpaczy: abyście chwycili za broń i poszli na skrajność. Wtedy możecie fizycznie poczuć naszą siłę. Wasz naród nigdy nie wzrośnie, nawet jeśli to się stanie — nigdy długo nie utrzyma swoją władzę. On po prostu nie umie tego robić. Władza zawsze będzie dawać nam siebie! Tak przemyślane, zaplanowane. Jest tylko jeden sposób, aby pokonać nas na zawsze. Ale nigdy nie można go używać, bo tylko zło geniusza może myśleć o takim. Dobro tego zrobić nie jest w stanie.
Nam nieźle powiodło się z wami w kolejnwj grze w przebudowę, reklamie, demokrację. To co prosi tłum — proszę bardzo. Damy,ale tyle, ile my zechcemy. Do czego śmieszna i naiwna wiara w poważne zamiary. Sztuka mówić wszystko i nic — to też naszabroń. I na zjazdach można zobaczyć to w akcji. Utopimy was w wielomostwie. Żaden was progressive pomysł nie przeszedł. Odbyły się te, które chcieliśmy, udając, że idą od was
Mamy najpotężniejszą broń — wielkie, potężne kłamstwo, cierpliwość, zdolność adaptacji, natychmiastowa reakcje i, co najważniejsze, zdolność do działania, czego nigdy nie nauczył się ani jeden bojownik o sprawiedliwość. Do tego mamy doskonałe sposoby wprowadzać takich zapaśników w sam tłum. Zawsze w cieniu, żywy przykład — akademik Cukrów. To według naszego scenariusza sami go zabili. Będziemy zadawać obrażenia swoich przywódców, a to dopiero początek. Wkrótce pojawi się kolejne ofiary, a nie w waszej mocy, aby temu zapobiec.
Niewolnicy nie są zdolne do działania. są w stanie tylko do posłuszeństwa i wykonania naszej woli. Wszystkie swoje siły, żeby coś zmienić na lepsze (jak uważacie), oprócz cierpienia, frustracji i rozpaczy, nic wam nie przyniosa. Nie, nie przekonuje was i nie wzywam was opuścić ręce i nie walczyć. Działajcie, walczcie, wygrywajcie, pijani zwycięstwem — wszystko to będzie oszukiwaniem samych siebie. Nam potrzebna jest wasza walka z nami. Nasza wiedzą, rozum, doświadczenie muszą być zawsze w formie.
Wszystkie wasze marzenia i pragnienia, cała wasza pasja zwierząt sprowadzają się tylko wokół jednego — żarcia i śmieci. Wasza zazdrość, chciwość i głupota — nieskończone. I to ogromną broń w naszych rękach. Potrafimy się tym umiejętnie posługiwać. Wszystko, co robimy, robimy starannie i genialnie proste. Oskarżacie nas na podstawie przykładu urzędnikow. To jest naiwne. Tak tępych, chciwych lub po prostu głupich zawsze stawiamy na wysokie stanowiska. Oni – nasz pancerz i ochrona. Cała wasza energia rozbija się w drobny mak o ich żeliwny monolit.
Waszej energii niewolniczej oburzenia brakuje do pierwszej łaski. Para chłodni z kiełbasą w stanie uspokoić wszelkie wasze pasję i zniszczyć marzenia o demokracji. Wszystkie wasze problemy od tego, że dzieci Ziemi i Kosmosu zniszczyliście całą wiedzę i doświadczenie swoich przodków i powtarzacie tylko ich błędy. Nikt z was nie wie, w czym sens życia i przeznaczenie człowieka na tej ziemi. Spójrzcie na siebie z boku, co robicie i jakiego losu jesteście godni. Jesteście niewolnikami i niszczycielami. waszymi rękami niszczymy ziemię…
+nashaplaneta.su
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
 

login:
hasło:
 
załóż konto, załóż bloga!
Więcej funkcji, w tym ocenianie i komentowanie artykułów.
odzyskaj hasło