Moja Polska.
strona główna · działy · tagi · o autorze · szukaj · Polacy.eu.org  
 

Polska2013.07.08 21:49 23:44

Cywilizacja łacińska, to nie anarchizm ani liberalizm,

 

które przenikały się od dekad z ideą bolszewicką, masońską i syjonistyczną!

 
Czy ktoś, kto tak często powołuje się w swoich opracowaniach na łacińską cywilizację (bloger GPS), może jednocześnie być wrogiem państwa narodowego, narodowej gospodarki, jednolitego narodu, i czy takiego człowieka powinniśmy zaliczać w poczet ludzi polskiej prawicy i polskiego konserwatyzmu?
 

   Zastanawiam się, czy polscy liberałowie i libertarianie, którzy nazywają się konserwatystami zdają sobie z tego sprawę, że po każdym ich wpisie tracą u czytających ich ludzi coraz bardziej wiarygodność i autorytet? A tym samym tracą szansę na to, aby Polacy wybrali ich na swoich przywódców?

   Proszę na udowodnienie mojej tezy przeczytać myśli jednego ze znanych liberałów i libertarian, którzy za każdym razem podkreślają to, że są polskimi konserwatystami, tradycjonalistami oraz prawicowcami. :)

http://polacy.eu.org/#/3965/spisek-bankierow/

Przecież to co piszą tzw. "konserwatywni" liberałowie z sekty od Korwina, to w gruncie rzeczy przypudrowany komunizm i anarchizm.

   Zastanawiam się nad jednym, czy kiedykolwiek polscy "konserwatywni" liberałowie zdadzą sobie z tego sprawę, a może oni już o tym wiedzą, tylko przed nami udają, że oni niby tacy niekumaci i niezorientowani, a my uwierzymy w to, że z nich tacy idealistyczni liberałowie gospodarczy, którzy przy każdej nadarzającej się okazji wycierają sobie swoje twarze łacińską cywilizacją, która jakoby ma stanowić o tym, że czytając ich felietony, z tego powodu tzw. "konserwatywnych" liberałów musimy dzięki temu zaliczyć w poczet prawicowych i prawych ludzi, a nie w poczet ludzi opętanych komunizmem, szowinizmem, zamordyzmem, terrorem, sekciarstwem, indywidualizmem, anarchią i kosmopolityzmem oraz rewolucyjnym międzynarodowym komunistycznym internacjonalizmem, który w obecnym świecie zamienił się w światowy globalizm, który ukrył się pod takimi określeniami, jak niewidzialna ręka na rynkach, czy liberalna i wolnorynkowa gospodarka?

   Przecież w Stanach Zjednoczonych nie ma Państwa w takim rozumieniu, jak na przykład w Polsce i nie ma tam jednolitego NARODU, ludzie w Stanach wybierają prezydentów i władzę federalną, w których decydujący głos mają prywatne korporacje i ludzie z żydowskich lóż, które tak jak korporacje, tak jak i loże są prywatne w 100 %!?

   Czy w takiej sytuacji prywatne państwo zapewnia nam wolność i poszanowanie praw, poszanowanie konstytucji i stanie na straży tego, aby konstytucja miała służyć w ten sam sposób wszystkim obywatelom danego Państwa?

   Dlaczego w takim razie większość ludzi, którzy decydują o wynikach wyborów w tym kraju, to jedna i ta sama nacja, która od pokoleń przenika się z masonerią?

David Duke - Jak umierają Narody?

   A która tak usilnie chce z innych narodów i nacji oraz państw narodowych uczynić ludzi bez tradycji, tożsamości i swojej własnej narodowej historii? Dlaczego ci ludzie w innych krajach chcą tak usilnie z jednolitych narodów uczynić multikulturową ludzką masę bez tożsamości oraz bez swojej wiary i przeszłości - historii, samemu pielęgnując swoją wiarę, tradycję, kulturę i historię?

   Natomiast, to państwo związkowe - stanowe (USA) zamienia się z Państwa prawa, wolności i wolności w gospodarce, które było na początku całkowicie podporządkowane i oddane ludziom ( ich prawa były przejęte od Polaków, były na początku tym samym co mieliśmy w Polsce szlacheckiej!), którzy zdecydowali się na zostanie obywatelami Ameryki - AMERYKANAMI, powoli zostaje całkowicie opanowane przez władzę żydostwa, komunistyczną i masońską prywatną sektę.

   Czy tzw. polscy "konserwatywni" liberałowie naprawdę są tacy ograniczeni i niedoinformowani, żeby tego nie pojmować i nie rozumieć, ani tego swoim bystrym liberalnym spojrzeniem nie móc ogarnąć?

   Kto w takim kraju jak Stany Zjednoczone odwoła władzę będącą w prywatnych rękach koncernów, lóż i żydokomunistycznych syjonistów od władzy despotycznej, którą od pokoleń w tym kraju sprawują i posiadają?

 Kto ma tego dokonać w Stanach?

   Jeżeli PENTAGON, amerykański wymiar sprawiedliwości, amerykańskie prywatne media, amerykańska Policja stanowa i federalna, wymiar sprawiedliwości, który w wielu przypadkach stał się prywatny, tak jak amerykańska służba więzienna, służby bezpieczeństwa FBI i CIA są w tych samych rękach, a to znaczy, że to już jest totalitaryzm, gdzie wybierając demokratów albo republikanów wybieramy tak naprawdę tych samych ludzi, którzy są marionetkami w rękach koncernów, masonerii i syjonistycznego żydostwa?!

   Drodzy panie i panowie liberałowie, powtarzam po raz wtóry, nie ma czegoś takiego, jak samo kształtujących się rynków, niewidzialnej ręki w gospodarce na rynkach, to konkretni ludzie wpływają na kursy walut, na popyt i podaż oraz na produkcję i na produkcję przemysłową. To konkretne instytucje finansowe - PRYWATNE wpływają na kursy walut, emisję i kreację walut, a nie niewidzialna ręka!

Takiej nie ma, nigdy nie było i nie będzie!

   Niech w takim razie Izrael oraz Stany Zjednoczone zlikwidują na początku swoje państwowości i granice, niech Izrael wyjdzie z Polski, z Węgier, z Palestyny, niech przestaną prowadzić swoją szowinistyczną i terrorystyczną syjonistyczną komunistyczną światową rewolucję.

   Wtedy będzie można pomyśleć o świecie bez granic, jednak przed tym trzeba by było to samo uczynić w Rosji, Chinach, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Francji, Indiach i w wielu innych krajach.

Czy polscy "konserwatywni" liberałowie podejmą się tego zadania?

   Niech zaczynają inni, a od Polski i naszej tradycji, obyczajów i kilkutysięcznej historii polskiego narodu, to niech się z łaski swojej polscy "konserwatywni" liberałowie "odpindolą"!

   Zresztą to sam Pan Bóg Jedyny Stwórca, stworzyciel życia na Ziemi i w wszechświecie, jedyny władca sprawujący władzę nad CZASEM i MOWĄ, pomieszał ludziom języki (wieża Babel!) i stworzył narody na naszej Ziemi.

   Jednak "konserwatywni" liberałowie i ich sekta, (piewcy cywilizacji łacińskiej?) chcą działać przeciwko niemu. Jednocześnie zasłaniając się łacińską cywilizacją, której wypowiadają tak naprawdę wojnę i skazują ją swoim postępowaniem na zagładę, cywilizację, która została stworzono przez naszego Pana i władcę Jezusa Chrystusa, który wydał walkę plemieniu żmijowemu!

p.s

Ks. dr hab. Stanisław Trzeciak był współredaktorem "Przeglądu Kościelnego", współpracownikiem "Monumenta Judaica", autorem kilkudziesięciu prac naukowych poświęconych kwestii żydowskiej i masonerii. W swoich pracach przestrzegał przed skutkami komunizmu, jak również wcielanych, jego zdaniem, obecnie najbardziej zwyrodniałych i antyludzkich ideologii, jakimi są masoński liberalizm i naturalizm.

[...] Bolszewizm to nie choroba dusz, ale wielkie oszustwo żydowskie, a kto mówi o komunizmie, a nie mówi o żydach, ten nie ma wprost pojęcia co to jest komunizm, bo komunizm i judaizm to obecnie prawie równoznaczne pojęcia.[...] (Program światowej polityki żydowskiej).

- Ks. dr hab. Stanisław Trzeciak

 
 

Obłęd - Krzycz i myśl.

 

 
2646 odsłon  średnio 5 (6 głosów)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować   
Tagi: Piewcy liberalizmu w życiu Polaków, wypowiadają wojnę łacińskiej cywilizacji..
Re: Cywilizacja łacińska, to nie anarchizm ani liberalizm, 
w.red, 2013.07.08 o 22:41
Bardzo słusznie.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Cywilizacja łacińska, to nie anarchizm ani liberalizm, 
MatiRani, 2014.08.20 o 21:09
Anarchia, to nie koniecznie musi byc banda dzikusów i lupienie sie nawzajem jedni drugich.
Anarchista byl Bakunin, wróg Marxa, i wiemy doskonale jak sie skonczyl dla ponad 100.000.000 zamordowanych dla "socjalizmu" tego psychopaty experyment! ( pisze swiadomie PSYCHOPATY, bo i Engels i Marx i wielu innych kolegów bylo przez lekarzy psychiatrów okreslanych w XIXw jako "banda brodatych "schizofreników" tylko dlatego, ze skrystalizowanie pojecia socjopata/psychopata to dopiero osiagniecia nastepnego wieku ).
Bakunin proponowal system, w którym role panstwa sie ogranicza a role samorzadów sie poszerza.
Podobne idee rozwineli Hiszpanie w okresie La Guerra Civil 1935-1937 +-. Spontanicznie tworzyli kooperatywy-spoldzielnie, sluzbe porzadkowa, miejsca wymiany oraz instancje rozwiazywania konfliktów. I obie "oficjalnie" walczace ze soba strony atakowaly i eksterminowaly przede wszystkim tych "anarchistów-libertarianów-wolnosciowców" a dopiero potem braly sie za lby miedzy soba. Oddolna wolnosc, zrzucenie z barków naszych jugu banksterów-korporatokracji-rzonduf jest najwiekszym zagrozeniem dla sterujacyh nami psychopatów.
Samorzady ZAWSZE doprowadzaly do rozkwitu danego regionu w danym momencie historii i ZAWSZE byly nieublaganie niszczone przez administracje czy ... banksterów.
Ktos zna historie Targów Szampanii? ( Les Foires de Champagne ) ? +pl.wikipedia.org - po polsku jest krótko, niestety, ale w innych jezykach czy zródlach mozna znalezc, ze samorzutnie powolywany zarzad targów ( jarmarki to nazwa nadana przez jakiegos agenta wplywu aby pomniejszyc ich znaczenie i wielkosc ) dawal sobie doskonale rade z porzadkiem, bezpieczenstwem, organizacja, platnosciami, skladowaniem i wekslowaniem! ZERO nachalnej policaj, co to strzela do ludzi na ulicach czy morduje psy czy zabija kloszardów. Po prostu normalna, zdrowa, miedzyludzka wspólpraca.
Nazywana negatywnie "anarchizmem" mimo ze jest zdrowym, naturalnym porzadkiem.
Podczas gdy bestialski zamordyzm zwie sie "demokracja" ... bez sensu. Jaka demokracja, jesli "wybrani" podejmuje decyzje sprzeczne z dobrem wybierajacych?
Demokratura lub demonkracja naiwnie ale celnie oddaja sens aktualnego systemu.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
 

login:
hasło:
 
załóż konto, załóż bloga!
Więcej funkcji, w tym ocenianie i komentowanie artykułów.
odzyskaj hasło