Moja Polska.
strona główna · działy · tagi · o autorze · szukaj · Polacy.eu.org  
 

Świat2012.01.18 10:17 10:43

Dzień Judaizmu, czy Dzień Morderców Polaków ?

 

Autorem tekstu jest Gawronski Rafzen, ja tylko polecam, uważam jednak, że szkoda by było, aby te artykuły pojawiały się w polcenakach.

 
Dzień Judaizmu, to dla mnie dzień Bezkarnych Morderców Polaków. (Pisze autor tekstu i ja się z tym zdaniem całkowicie zgadzam.)

 
   Czaszki i złoto (15 kg) z Miednoje zniknęły. Od 20 lat nie daje za wygraną były milicjant Janusz Domaszewicz. To pospolite barbarzyństwo władzy w Polsce. Komorowski od samego początku prowadził negocjacje z Rosjanami. Teraz gdy jest Prezydentem nie może mówić, że to nie jego sprawa.

   Historia jako nauka podporządkowana jest polityce. Szczególnie dotyczy to dziejów najnowszych, ale nie tylko. Również wydarzeniom odleglejszym czasowo, a pisząc dokładniej: niektórym naukowym teoriom, które są z nimi związane, grozi celowe zepchnięcie w otchłań niepamięci. Bo są niewygodne, niepoprawne, wręcz groźne dla możnych tego świata.

   Zgodnie z obietnicą Stalina chazarowie dostali w panowanie piękny kraj nad rzeką Wisła. Spełnili tylko jeden warunek. Wymordowali Polaków świadomych, aby im nie mogli zagrozić oraz barbarzyńskiej władzy w Polsce, którą zaczęli w niej sprawować. Nie wszystkich Polaków, jednak wymordowali.

   Pierwotnie chazarowie byli pogańskimi szamanistami, później zdawało się, że przyjmą islam, ostatecznie jednak przeszli na… judaizm, który stając się religią państwową ogarnął również prosty lud. Stali się „chazarskimi Żydami”, chociaż- nie zapominajmy- w chanacie mieszkali również „Żydzi-semici” uciekający przed władzą Bizancjum i muzułmanami.Przybywający wraz z nimi rabini stali się duchowymi przewodnikami Chazarów.

   Świadczą o tym chociażby prace wykopaliskowe Murada Magomedowa w Belendjerze i Semenderze (dawnych chazarskich miastach nad Morzem Kaspijskim). Uczony ten odkrył nie tylko groby chanów, ale i symbol ich władzy: sześcioramienną gwiazdę. Słowianki stawały się chazarskimi nałożnicami lub- po przejściu na judaizm- żonami. Tłumaczyłoby to współczesny antropologiczny obraz potomków europejskich Żydów, wśród których nie dominuje typ semicki (jego cechy są co najwyżej w niektórych przypadkach mniej lub bardziej wyeksponowane) a turecko - tatarsko - słowiański.

   9 z 10 Żydów mieszkających w Europie i obu Amerykach ma korzenie chazarskie, a nie semickie. Jako ciekawostkę podam, że według ustaleń Pollocka nazwiska: Halperin, Alpert, Halpern, Galpern itd. -  tak częste wsród europejskich Żydów - świadczą o chazarskim rodowodzie ich nosicieli (np. „Alper” w języku chazarskim oznacza „śmiałego rycerza”; miano to chan przyznawał szczególnie wybijającym się wojownikom). Podobnież: Kaplan, Caplon, Koppel itd. („Kaplan” oznacza „dzikiego jastrzębia”) oraz - co oczywiste - Kogan, Kagan, Kaganowicz.

   We wrześniu 1966 r. Pollock postanowił oficjalnie uczcić 1000-lecie żydowsko-chazarskiego przymierza. Nie zgodziły się na to izraelskie władze między innymi dlatego, że teorię o chazarskim, to jest nie palestyńskim, pochodzeniu europejskich Żydów podjęli Arabowie. Naprawdę nikogo z oficjeli nie obchodziło, czy Pollock ma rację czy też mija się z prawdą. Po raz kolejny polityka nie pozwoliła historii wybić się na niepodległość. Komorowski chazarski barbarzyńca.

Komorowski chazarski barbarzyńca.

Autorem tekstu jest bloger Gawronski Rafzen.

Tekst  zamieszczam w całości za pozwoleniem pana Gawrońskiego, inne teksy jego autorstwa można przeczytać:

www.rafzen.wordpress.com

 

 
2552 odsłony  średnio 4,5 (4 głosy)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować   
Tagi: chazarzy, dzień judaizmu, polska, władza, historia.
Re: Dzień Judaizmu, czy Dzień Morderców Polaków ? 
Piotr Świtecki, 2012.01.18 o 11:40
Co ma judaizm do mordowania Polaków? Zbitka judaizm=Żydzi wydaje mi się co najmniej uproszczeniem. A może to być tekst wpasowujący się w "ściemnianie" tematyki żydowskiej - konfliktu cywilizacyjnego.
Proszę zauważyć, że żydzi, zwykli żydzi (i Żydzi), też byli ofiarami. Wg Reeda obłędna idea "narodu wybranego" to sterowana przez kastę kapłanów eugenika. Wg także innych autorów wiele z żydowskich tragedii XX wieku spowodowanych było syjonizmem.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Dzień Judaizmu, czy Dzień Morderców Polaków ? 
Paweł Tonderski, 2012.01.20 o 12:04
Niestety Piotrze, judaiści wyznawali Talmud, czy talmud i zapisane tam prawa, mieszczą się w naszej filozofii naszego chrześcijańskiego życia i prawa, który my wyznajemy i, które próbujemy przestrzegać i realizować w naszym codziennym życiu, a które judaiści chcieli i nadal chcą zniszczyć oraz zburzyć? Przecież to oni lansują w Europie społeczeństwa multikulturowe i wieloreligijne, jednocześnie stoją na straży swojej tradycji, kultury, czystości nacji i obyczajów oraz religii, którą wyznają. Przykładem niech będzie ich kraj i ojczyzna Izrael.

Judaiści żydzi, zawsze wtedy gdy ważyły się losy Polski na przestrzeni wieków jawnie występowali przeciwko Polsce (rozbiory, wojna pierwsza i druga, wojna z bolszewikami, wojna domowa w Polsce po 1945 roku, wydarzenia związane z KOR-em i całych ruchem społecznym Solidarność, papież Karol z Wadowic i jego rola, w judaizacji chrześcijan, a także jego niebagatelna rola w tym, aby Polaków przekonać do tego, aby Polska wstąpiła do UE, no i dzisiejsze czasy, w których widać, że to żydzi (czy oni są judaistami - nie wiem?) Polską rządzą żydzi razem z komunistami, decydują o tym, jaką politykę będzie odgrywała Polska w w przyszłości.) Żydzi obywatele polscy, nigdy z Polską nie chcieli się zasymilować, żyli w Polsce w swoich własnych gettach, które sami sobie stworzyli, mieli swoje szkoły, tradycję, religię i język. Większość żydów mieszkających w Polsce przed wybuchem II wojny światowej nie znało języka polskiego, chociaż ich rodziny zamieszkiwały na terenie Polski od wielu pokoleń. Jednak dla nich było to i tak za mało, dlatego swoich ludzi zaczęli wysyłać do polskich szkół, aby poprzez tę strategię przejąc władzę w Polsce, przy niestety biernej postawie części polskiego społeczeństwa, które nie dostrzegało tego zagrożenia...

Ksiądz Trzeciak opisał to w swoich pracach dość dokładnie, inni narodowcy w przedwojennej Polsce dość często pisali i mówili na ten temat. Zresztą żydzi żyli w swoim własnym świecie, jednak jak już wspomniałem wcześniej dla ich przywódców judaistycznego stada, taka sytuacja była dla nich niezbyt komfortowa i nie do przyjęcia, dlatego też szukali dla siebie innej drogi, takiej która, by ich doprowadziła do władzy w Polsce, środki które wykorzystywali do tego były bezkompromisowe, oni musieli przeżyć, my musieliśmy za nich zginąć, niech Polacy walczą, a "my" poczekamy na wynik tego sporu.

Oczywiście, to wszystko co napisałem w tym komentarzu to ogólniki, jednak jak już napisał Zenon, czy oni jako naród protestują przeciwko temu, co czynili żydzi w Polsce na przykład na przestrzeni wieków, czy są uczciwi w ocenie Polaków i swojej roli, którą odegrali jako cały naród na przykład w Polsce, co robią, aby z Polakami nawiązać prawdziwą współpracę i życie w zgodzie, tak abyśmy w swoim własnym kraju przynajmniej poczuli się jak gospodarze tego państwa, a nie jak ludzie drugiej kategorii. Oczywiście, moja analiza, nie ma nic wspólnego z moimi kompleksami albo niezaradnością, jednak przyznasz, że prawa stanowione w naszym państwa preferują tylko nielicznych, czy to prawo preferuje Polaków do tego, aby mogli się bogacić, kształcić, być aktorami, prawnikami, politykami, artystami, czy mogą stanowić we własnym kraju elitę swojego narodu, tylko dlatego, bo urodziliśmy się Polakami i mieszkamy we własnym kraju, nie szukając szczęścia poza granicami naszej ojczyzny? Pisałeś ostatnio o ministrze Sikorskim, zadawałeś pytanie, czy pan Sikorski reprezentuje Polaków i interes Polski, czy innej nacji i innego Państwa?

Dlaczego w takim razie, gdy żydzi pojawiali się w jakimś kraju, to po pewnym czasie ich z niego wypędzano? Bo byli kozłami ofiarnymi? Nie, bo chcieli rządzić tubylcami i rodami arystokratycznymi oraz chcieli wpływać na całe linie rodowe, do których jednak nie mieli dostępu, dlatego też, wpadli na pomysł rewolucji, bo rewolucja burzyła tamten porządek i prawa, które umożliwiały stanowienie ówczesnego prawa.

Dzisiaj po ich rewolucjach mam taki oto stan, to oni stanowią prawo w wielu krajach na świecie w imieniu swojego narodu, dzięki temu mogą posyłać swoich niewolników na uczciwe wojny, przeciwko nowemu Hitlerowi, tak więc szykujmy się na wojnę z Iranem.

Polecam do przeczytania pouczająca dyskusję z portalu prawica, która wpisuje się w treść artykułu zamieszczonego przeze mnie na naszym portalu, którego autorem jest pan Rafał.

Izrael w myśli konserwatywnej.

+prawica.net

...i jeden z komentarzy, który mi przypadł bardzo do mojego gustu i poglądów, które na dzień dzisiejszy wyznaję.

Szanowny Panie!

Napisał Pan:

"...co się wykłada, iż nie zostało odwołane, ani anulowane Przymierze z Izraelem, do którego, przez Chrystusa - potomka króla Dawida, a więc Izraelitę - zostaliśmy przyjęci, my poganie ..."

1. Stare Przymierze zostało wypełnione w osobie Jezusa Chrystusa (Katechizm Kościoła Katolickiego 1223).
Przez Jego ofiarę Bóg zawarł z Nowym Izraelem Nowe Przymierze, o którym traktuje Nowy Testament (m.in. KKK 781).
Nowy Izrael to nowy Lud Boży - Kościół Powszechny.
W artykule 782 KKK napisano także:
"Bóg nie jest własnością żadnego narodu. To On nabył dla siebie lud tych, którzy kiedyś nie byli ludem."
oraz
"Członkiem tego Ludu staje się człowiek nie przez narodzenie fizyczne, ale przez "narodzenie z wysoka", "z wody i z Ducha" (J 3, 3-5), to znaczy przez wiarę w Chrystusa i chrzest;"

2. Tak więc chrześcijanie nie zostali przyjęci do Starego Przymierza , jak Pan sugeruje (bardzo bałamutna teza), ale stanowią Nowy Lud Boży.

3. Chrystus jest przede wszystkim Bogiem, a "tylko z ciała był potomkiem Dawida".

4. Pańskie tezy nie są niczym nowym. Tzw. "judaizowanie" występowało od samego początku istnienia Kościoła. Było i jest mocno obecne w rozmaitych sektach. W Polsce występowało u Towiańskiego.

5. Tak więc proszę nie siać zamętu. Starego Przymierza już nie ma, jest Nowe, przynajmniej dla katolika.

Pozdrawiam

Koralewicz

za:

+prawica.net
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Dzień Judaizmu, czy Dzień Morderców Polaków ? 
Piotr Świtecki, 2012.01.20 o 12:25
Pisanie o żydach (wyznanie) zamiast o Żydach (naród) zaciemna i tak pogmatwany obraz sytuacji, wpisuje odruchy samoobrony w "nietolerancję religijną".
Niedawno linkowałem tu książkę "Elity III RP". Czy to byli żydzi "chałatowcy", wierzący? Nie. To wyznawcy judaizmu mordowali Polaków? Nie, ci Żydzi jeśli wierzyli, to co najwyżej w Człowieka, Postęp itp.
Oczywiście można twierdzić, że Żyd zawsze będzie żydem - albo wprost, wyznając judaizm, albo a rebours, zawsze zakotwiczony w swojej historii i kulturze, zawsze z odniesieniem (coś jak p. Radzio u nas na stronach, wojujący katolik, tylko że "anty"). Tylko że to nie jest "judaista" ani "żyd" pisany małą literą!
Przede wszystkim różnica jest cywilizacyjna, a zatem na poziomie jednostki w mentalności.
Jeśli się mylę, proszę o wyjaśnienie. Pozdrawiam!
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Dzień Judaizmu, czy Dzień Morderców Polaków ? 
Paweł Tonderski, 2012.01.20 o 15:35
Czy żydzi wychodzą z tym problemem do opinii publicznej, czy mówią coś o tym, że jedni to Aszkenazyjczycy, a drudzy to Sefardyjczycy, którzy wywodzą się od Chazarów albo, że jedni to wierzący żydzi, a drudzy to niewierzący ateiści?

Przecież jest formalnie ustanowiony naród żydowski i ich suwerenne państwo uznawane przez prawie wszystkie państwa na świecie, mają swoje godło, swoje symbole narodowe, swoją państwowość, hymn oraz symbole religijne, na które oni wszyscy bez względu na występujące pomiędzy nimi podziały polityczne oraz religijne i pochodzeniowe się powołują.

Przecież tutaj nie chodzi o to, że jest Naród - Żydzi i ludzie wyznający judaizm - żydzi, przecież ci sami żydzi, w jednej chwili stali się zagorzałymi bolszewikami, trockistami, z jednej strony byli judaistami, aby zaraz stać się bolszewikami, stalinowcami i ateistami, (bo do tego zmusiła ich ówczesna sytuacja, bo byli młodzi i głupi, tak się dzisiaj tłumaczą.), czy ta przemiana nie była tylko w ich mniemaniu pragmatyzmem i chęcią, aby za wszelką cenę przetrwać wśród swoich wrogów i, ażeby jakąś zbrodniczą ideologię wykorzystać przeciwko swoim wrogom, a potem jeszcze na dodatek swoje zbrodnie przypisać narodowi, w którym ówcześnie funkcjonowali i sprawowali władzę?

Przecież my również możemy to zauważyć, na przestrzeni wielu lat istnienia tzw. wolnej Polski, gdy ateistyczni żydzi, którzy walczyli z każdą wiarą podczas istnienia w Polsce komunizmu-stalinizmu przeistoczyli się nagle w wierzących żydów albo w ludzi walczących o swobody gospodarcze oraz wolność wyznania i tolerancję obyczajową, jednak przy tym nigdy ci ludzie nie zapominali się popierać i wspierać bez względu na to, kto akurat sprawował władzę w Polsce. Dlaczego w takim razie ateistyczni żydzi, którzy walczyli również z judaizmem, nagle stali się wierzącymi żydami, dlaczego powracają do swoich korzeni, dlaczego wprowadzają tam, gdzie mieszkają ich święta narodowe, religijne, zakładają mycki, żyją według tradycji żydowskiej, w swoich domach mają swoje świeczniki i inne symbole religijne i narodowe, a w swoje domy mają urządzone według zasad obowiązujących w ich religii, które są przez nich rygorystycznie przestrzegane? Skąd u nich nagle taka przemiana i powrót do korzeni swojej wiary oraz chęć odwiedzania synagog oraz odwiedzenia ich świętych miejsc, m. in. ściany płaczu?

Przecież Żydzi wyznawcy talmudu i judaizmu nie kryją swojej niechęci do chrześcijan, do naszego pana Jezusa Chrystusa oraz przede wszystkim do katolików, dlaczego my mamy się kryć ze swoją niechęcią do nich, która przecież, nie została wywołana u nas poprzez ich nieobecność w naszej historii, czy życiu publicznym, na przykład przy kreowaniu polityki historycznej względem naszej wspólnej historii. Czy środowiska żydowskie, ci prawdziwi wierzący Żydzi, kiedykolwiek zdecydowali się na publiczne potępienie takich ludzi, jak Gross, Wajda, Szpilman, Michnik, Wolińska, Berman, Różański, Trocki, Polański, Kaganowicz, Kosiński, Sierow i wielu wielu innych?

Czy jesteś przekonany o tym, że komunizm-bolszewizm-stalinizm, nie jest jednak wymysłem judaistycznym, syjonistycznym i żydowskim?

Ostatnio często spotykam się właśnie z takim pojmowaniem tej sprawy, który Ty zaprezentowałeś, że komunizm, ateizm to jedno i z tym nie mają nic wspólnego judaistyczni Żydzi, że ta choroba dusz była przypisana wielu nacjom i ludziom, bez względu na to, w co wierzyli i jaką wyznawali wiarę. Ale czy na pewno, takie założenie jest prawdziwe?

p.s.

[...] Bolszewizm to nie choroba dusz, ale wielkie oszustwo żydowskie, a kto mówi o komunizmie, a nie mówi o żydach, ten nie ma wprost pojęcia, co to jest komunizm, bo komunizm i judaizm to obecnie prawie równoznaczne pojęcia"[...] (Program światowej polityki żydowskiej).

- prof. dr hab. ksiądz Stanisław Trzeciak

Czy słyszałeś o tym, aby choć jednego żyda skazano prawowitym wyrokiem za zbrodnie, które dokonał na narodzie polskim albo rosyjskim albo węgierskim,które wiążą się z okresem stalinizmu albo komunizmu? Przecież ci wszyscy ludzie, to byli bolszewicy i zazwyczaj byli ateistami, czy dzisiaj środowiska żydowskie, chcą tych ludzi rozliczyć za ich zbrodnie? Nie, oni swoich nie ruszają, choćby byli zwykłymi ludobójcami, zwyrodniałymi mordercami, którzy mieli na swoich sumieniach tysiące pomordowanych w imię internacjonalistycznego komunizmu.

Skąd w takim razie u nich taka jedność, skąd taka zbiorowa współpraca i zgoda, która przecież wiąże się z ich pochodzeniem etnicznym i tylko takim, a nie z tym, że jedni, to wierzący żydzi, a drudzy to kosmopolityczni komuniści bez swojego narodu i przynależności religijnej czy państwowej, wyznający internacjonalistyczny komunizm i ateizm.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Dzień Judaizmu, czy Dzień Morderców Polaków ? 
Piotr Świtecki, 2012.01.20 o 15:48
zbiorowa współpraca i zgoda, która przecież wiąże się z ich pochodzeniem etnicznym i tylko takim, a nie z tym, że jedni, to wierzący żydzi, a drudzy to kosmopolityczni komuniści bez swojego narodu i przynależności religijnej czy państwowej, wyznający internacjonalistyczny komunizm i ateizm

Otóż to.
Natomiast z artykułu, już z tytułu można wnosić, że to jakaś sekta judaistów, religia i tylko religia i w bezpośredni sposób wszystkiemu winna.
I, przypominam, jedność jednością, ale też "Żydzi Żydom zgotowali ten los". My mamy jak mi się wydaje inną perspektywę patrzenia na jedność, wspólnotę. Tymczasem to są inne cywilizacje!
Pozdrawiam.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Dzień Judaizmu, czy Dzień Morderców Polaków ? 
Leszek, 2012.01.18 o 22:02
tylko, że ci Chazarzy zostali gremialnie wymordowani przez Hitlera i Zydzi z USA nie byli skorzy by im pomagać. Po mojemu, Chazarzy nie są uznawanmi za Zydów przez Żydów kulturowych wywodzących się z Bliskiego Wschodu.
Dobrze, że poruszyłeś ten temat, bo może wreszcie zadamy sbie pytanie czym jest ten Żyd, który jest dla nas zagrożeniem. Wydaje mi się, że nie jest to Chazar. Chazar to mięso armatnie dla Żydów. Nawet w Izraelu, Żydzi liberalni, zachodni gardzą Chazarami i Falaszami, których uważają za swego rodzaju pryszywanych braci i głupków. Tradycyjny Żyd biblijny z jego babilińską mentalnością to miłośnik złota i władzy oraz kazuistycznego sprytu, pozwalającego samemu obejść zasady, które wtłacza się do głów innym. Więc prawdziwy Żyd to raczej bankier i polityk, bezwzględnie dążący do uczynienia z gojów swych lokajów. Kresowi Chazarzy to był inny lud, nieprzystający za bardzo do tamtych. I wyginął. Albo wyginie w Izraelu robiąc brudną robotę cwaniakom zadekowanym w bezpiecznych miejscach.
To tak pod rozwagę. To by tłumaczyło dziwną obojetność bogatych żydów wobec współbraci' i np. polecaną przeze mnie gdzie indziej historię małopolskich Żydówek zawożonychn przed II wojną przez żydowską mafię do burdeli w Buenos Aires. Bo mafia to prawdziwi Żydzi a te biedne dziewczyny -- pożyteczne idiotki.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Dzień Judaizmu, czy Dzień Morderców Polaków ? 
Zenon Jaszczuk, 2012.01.18 o 22:38
Leszek.
Coś mi tutaj nie pasuje. Bo jeśli 9 na 10 jest Chazarami to Hitler nie mógł ich wybić. Hitler otrzymał zadanie wybicia, zamęczenia raczej w obozach i zakładach pracy żydów biednych. Najmniej szkodliwych. Żyd tzw niemiecki mówi w książce Marka Rigga - my nienawidziliśmy żydów wschodnich. To żydzi żydom zgotowali ten los. Oni nigdy nie planowali zasiedlac tzw Izraela biedotą żydowską, tylko ich wybić. Na rządanie żydów tzw Ameryka nie wpuszczała żydów na własne terytorium i nie tylko Ameryka. Cała prasa światowa żydowska milczała specjalnie o zagładzie biedoty żydowskiej.TZW niemcy przeznaczeni do wykonania tego zadania byli żydami. Sto pięćdziesięcio tysięczna armia żydowska jako tzw niemcy atakuje Polske w 1939 roku, a więc i żydów mieszkających w Polsce i nie tylko. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Dzień Judaizmu, czy Dzień Morderców Polaków ? 
Zenon Jaszczuk, 2012.01.18 o 22:50
Paweł Tonderski.
Ja się przychylam do dnia morderców Polaków. Zapewnie fałszywie, ale zakładam, że religia jako taka jest dobrem. Widzimy tutaj, że to nie jest prawdą. Bo jeśli żydzi atakują, rozkradają, likwidują Polskę, fałszują historię to Judaiści nie przeciwstawiają się tym bandytom. Czyli popieraja to wszystko . A więc jaka to religia? Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
 

login:
hasło:
 
załóż konto, załóż bloga!
Więcej funkcji, w tym ocenianie i komentowanie artykułów.
odzyskaj hasło